Jak podążać ścieżką swego serca

Termin: od Lutego 2018r.
Prowadzący: Dariusz Jundziłł

Każdy i każda z nas podczas dorastania lub po prostu życia, zbiera różnorodne doświadczenia kształtujące nasze umiejętności i zasoby psychologiczne charakteru. W późniejszym życiu ułatwiają nam one lub utrudniają realizowanie siebie. Jak to się właśnie dzieje, iż w czasach pokoju, gdy zauważamy, że świat daje nam przestrzeń i podsuwa różne możliwości by realizować siebie, to dalej nie robimy tego, na czym nam tak naprawdę zależy?

Jak się dowiedzieć co leży mi na sercu/duszy/wątrobie, co nadaje sens mojemu życiu? Jak zacząć żyć tym co lubię, na co mam ochotę, do czego lgnie moje serce? Jak to się robi, co czyni to możliwym, z czym się wiąże, co nam w tym przeszkadza… O tym będą te spotkania, w tym kierunku będą zaprojektowane ćwiczenia treningowe, tak by w praktyce, w życiu, z poczuciem siły i możliwości które przed nami stoją, praktykować kontakt z najgłębszą częścią siebie. Należy się spodziewać dużo ćwiczeń/prac poszukujących i integrujących siłę każdego z nas, a także nawiązanie i utrzymanie kontaktu z najgłębszymi częściami naszej osobowości, które decydują o tym jaki kierunek obieramy na dalsze życie.

Jesli są państwo zainteresowani proszę o kontakt na adres djundzill@przemiany.com.pl. Cena: 900zł, przy przedpłacie do tygodnia przed pierwszymi zajęciami: 800zł. Prowadzi: Dariusz Jundziłł. Superwizja: Michał Duda.