thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Jestem psychologiem, absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, psychoterapeutą i coachem. W Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie ukończyłem Studium Psychoterapii metodami psychologii procesu, kursy coachingu, pracy z relacjami oraz pracy z grupami i organizacjami, a także wiele szkoleń u nauczycieli zagranicznych i polskich: Amy i Arnolda Mindell, K.Jobe i J.Goodbreada, E. i M. Schupbach, J.Dulińskiej i M.Dudy. Uczestniczę w szkoleniu dyplomowym Instytutu Psychologii Procesu w ramach którego mam prawo do prowadzenia psychoterapii, coachingu, mediacji i pracy z grupami metodami psychologii procesu pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela.  Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. Interesuję się m.in. poszerzaniem świadomości, problemami w osiąganiu celów i wprowadzaniu zmiany w życiu, realizowaniem siebie w świecie, a także wzajemnym wpływem psychiki i ciała, snami, wpływem mitów  na nasze życie.
Prowadzę psychoterapię i coaching, warsztaty rozwoju osobistego, cykliczne zajęcia warsztatowe i terapeutyczne "Dorosłe Dzieci z domów dysfunkcyjnych, w tym z problemem alkoholowym (DDD/DDA)" oraz "JA vs. Krytyk Wewnętrzny". Prowadzę także sesje psychoterapii i coachingu przez Internet (Skype).
Lubię ludzi i swoją pracę, słuchać muzyki, biegać i poznawać inne kraje i kultury.
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel.: 605 279 927
Dariusz Jundziłł
 
darek jundzill

     Jestem psychologiem, absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, psychoterapeutą i coachem. W Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie ukończyłem Studium Psychoterapii metodami psychologii procesu, kursy coachingu, pracy z relacjami oraz pracy z grupami i organizacjami, a także wiele szkoleń u nauczycieli zagranicznych i polskich: Amy i Arnolda Mindell, K.Jobe i J.Goodbreada, E. i M. Schupbach, J.Dulińskiej i M.Dudy. Uczestniczę w szkoleniu dyplomowym Instytutu Psychologii Procesu w ramach którego mam prawo do prowadzenia psychoterapii, coachingu, mediacji i pracy z grupami metodami psychologii procesu pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu.

 

     Interesuję się m.in. poszerzaniem świadomości, problemami w osiąganiu celów i wprowadzaniu zmiany w życiu, realizowaniem siebie w świecie, a także wzajemnym wpływem psychiki i ciała, snami, wpływem mitów  na nasze życie.


     Prowadzę psychoterapię i coaching, warsztaty rozwoju osobistego, cykliczne zajęcia warsztatowe i terapeutyczne "Dorosłe Dzieci - w poszukiwaniu wewnętrznnego wsparcia (DDD/DDA)", "JA vs. Krytyk Wewnętrzny" oraz "Ścieżka serca".


    Lubię ludzi i swoją pracę, słuchać muzyki, biegać i poznawać inne kraje i kultury.

 

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

tel.: 605 279 927