thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
 

Hanna Dunowska

 

hania Jestem psychoterapeutką  i coachem z pasji,  z wykształcenia – aktorką.

 

Ukończyłam Dwuletnie Studium Psychoterapii metodą POP, Roczne Studium Rozwiązywania Konfliktów i Budowania Relacji, szkolenie dotyczące metod pracy poprzez ciało w psychoterapii i rozwoju osobistym, „Intensywny Kurs Pracy z Nadużyciem metodą POP”  oraz roczny kurs coachingu metodą POP.  Moją wiedzę z zakresu psychologii poszerzałam biorąc udział  w licznych warsztatach psychoterapeutycznych prowadzonych przez liderów psychologii zorientowanej na proces: Amy i Arnolda Mindellów, Kate Jobe i Joe Goodbreada, Maxa Schupbacha, czy Arlene i Jean-Claude Audergonów, Joannę Dulińską i Michała Dudę.

 

Trudne doświadczenia życiowe, różne zawirowania w życiu osobistym oraz zmagania z poważną chorobą  sprowokowały moje zainteresowania związkami pomiędzy symptomami pojawiającymi się w ciele, a tym, co dzieje się w naszym życiu.  W moim kręgu zainteresowań  są więc również  wszelkie problemy, które wydarzają się zarówno w  relacjach jak i na indywidualnej drodze poszukiwań, odkrywania  samej/samego siebie. Umiejętności i doświadczenia z pracy aktorskiej wykorzystuję do wzbogacenia prowadzonej terapii,  coachingu i warsztatów,  zwiększając skuteczność stosowanych metod pracy.

 

Jako coach pomagam odkryć potencjał klienta i wspieram go w osiągnięciu jego celów zarówno w życiu osobistym  jak i zawodowym.

 

Prowadzę psychoterapię indywidualną, par i rodzin, warsztaty rozwojowe oraz coaching pod  superwizją nauczycieli POP. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. Pracuję w Fundacji Centrum Praw Kobiet.

 

Mam wspaniałą dwójkę dzieci - trzydziestojednoletnią córkę i szesnastoletniego syna, rocznego wnuka i dwa koty. Kocham ludzi, kocham góry, uwielbiam słuchać Emmę Shapplin i Andrea  Bocelliego.

 

Przyjmuję także  w Milanówku.

 

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

tel.: 508 265 252