thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

 

Monika Kołakowska

 

Monika Kołakowska

Jestem psychoterapeutką i coachem w trakcie szkolenia dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu oraz członkinią Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu. Swoją pracę superwizuję u nauczyciela psychologii procesu. Prowadzę terapię indywidualną  i terapię par, coaching, warsztaty rozwojowe dla młodzieży i dorosłych. Wcześniej ukończyłam polonistykę, studiowałam filozofię (UW) i reżyserię teatralną (PWST).

 

Najbardziej fascynują mnie ludzie – spotkania z niepowtarzalnością każdego z nas. Kontaktowanie się i zaprzyjaźnianie z najgłębszym miejscem w nas stanowi główny obszar zainteresowania w mojej pracy terapeutycznej. Docieranie do naszych głębokich i prawdziwych motywacji pozwala również skutecznie pracować w coachingu: nad wytyczaniem i realizowaniem celów zawodowych, biznesowych, pasji i przedsięwzięć twórczych. Kocham jeździć konno, lubię czytać, szczególnie Dostojewskiego, słuchać muzyki filmowej, lubię teatr i samochody, las, łąkę i wodę.

 

tel. 606 220 331

email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

tel.: 606 220 331