thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Paweł Szczęsny
Paweł Szczęsny
 
Paweł Szczęsny

Jestem psychoterapeutą, nauczycielem, założycielem i reżyserem teatru Scena  Bez Dystansu działającego od 20 lat przy XII LO im. Henryka Sienkiewicza.

Ukończyłem I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, w ramach Szkolenia Dyplomowego mam prawo do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod superwizją.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu.

Jestem też nauczycielem dyplomowanym i wychowawcą  z 28- letnim stażem oraz autorem publikacji o charakterze poradnikowym dla Wydawnictwa Raabe

Jestem żonaty od 28 lat i mam dwie wspaniałe córki (26 i 17 lat).

Kocham góry latem, a morze zimą, jazdę na rolkach i muzykę Vana Morrisona

Kocham psychologię procesu (Process Oriented Psychology) za to, że pozwala mi podążać ścieżką serca, na której wszystko, co się wydarza, ma sens.

Gdy przed pięcioma laty zachorowałem na raka odkryłem, że w tej przerażającej chorobie kryje się inny, nieznany mi do tej pory świat. Od tej pory co dzień odkrywam jego fascynujące wymiary i to że symptomy są jednocześnie lekarstwami.

Odkrycie, doświadczanie i zrozumienie procesu, który pragnie zaistnieć w naszym życiu, daje poczucie harmonii w kontakcie z własnym ciałem, w relacjach z bliskimi oraz z otaczającym nas światem.

  • Prowadzę terapia indywidualna oraz grupową.
  • Pracuję z dorosłymi i z młodzieżą zwłaszcza z problemami w szkole (adaptacja, niepowodzenia szkolne, wykluczenie) oraz z ich  rodzicami.
  • Pracuję z osobami chorymi zwłaszcza na choroby nowotworowe, będącymi w fazie remisji lub lękającymi się, że zachorują a także z ich rodzinami.
  • Zapraszam też pary potrzebujących pracy nad własną relacją.

Jeśli  poszukujesz swej własnej ścieżki serca i pragniesz na nią wkroczyć, jestem gotów towarzyszyć ci w tej niezwykłej przygodzie.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 602739467

www.adiuvopsychoterapia.pl

www.adiuvopsychoterapia.blogspot.com