thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

Agnieszka Grądek

 

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii procesu. Ukończyłam I fazę Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu i jestem uprawniona do prowadzenia psychoterapii, warsztatów rozwoju osobistego oraz pracy z relacjami i grupami pod stałą superwizją. Uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach Joanny Dulińskiej i Michała Dudy, Arnolda Mindella i Amy Mindell, Kate Jobe i Joe Goodbreada, Jean-Claude’a i Arlene Audergonów.
Od wielu lat pracuję również jako lektorka, tłumaczka i redaktorka. Ze względu na osobiste doświadczenia szczególnie zainteresowana jestem pomaganiem osobom, które doznają stanów smutku i depresji lub doznawały ich w przeszłości i wciąż mają w pamięci to trudne do zaakceptowania doświadczenie. Ważnym obszarem pracy jest dla mnie budowanie i pogłębianie świadomości doznań płynących z ciała i badanie ich związku z psychiką indywidualną, relacjami i funkcjonowaniem w świecie.
Uprawiam jogę i biegam, lubię czytać gazety przy porannej kawie i spędzać czas z przyjaciółmi. Ciągle się uczę.
Oferuję terapię również w języku niemieckim.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 880 66 33 11
agnieszka

Należę do Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii procesu. Ukończyłam I fazę Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu i jestem uprawniona do prowadzenia psychoterapii, warsztatów rozwoju osobistego, warsztatów terapeutycznych oraz pracy z relacjami i grupami pod stałą superwizją. Uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach Joanny Dulińskiej i Michała Dudy, Arnolda Mindella i Amy Mindell, Kate Jobe i Joe Goodbreada, Jean-Claude’a i Arlene Audergonów.

W terapii indywidualnej pomagam osobom cierpiącym z powodu lęku, złości i innych trudnych do kontrolowania emocji, zachowań oraz konfliktów. Zajmuję się stanami żałoby, smutku, utraty poczucia sensu, braku satysfakcji w relacjach i życiu zawodowym.

Pracuję z osobami, którym przeszłe trudne doświadczenia utrudniają funkcjonowanie w życiu. Zawsze jednak wspólnie decydujemy, czy na danym etapie życia i terapii skupić się na przeszłości czy teraźniejszości.

Wspieram klientów w odkrywaniu i rozumieniu ich wzorców życiowych docieraniu do ich kluczowych potrzeb i ich realizacji. Istotny jest dla mnie związek psychiki z doznaniami płynącymi z ciała i pogłębianie świadomości uczuć

Od lat pracuję również jako lektorka, tłumaczka i redaktorka. Uprawiam jogę i biegam, lubię czytać gazety przy porannej kawie i spędzać czas z przyjaciółmi. Ciągle się uczę.

Oferuję terapię również w języku niemieckim.

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 880 66 33 11