thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Silna wola i słomiany zapał - czyli jak realizować cele

 

Każdy z nas ma pewne określone marzenia i pragnienia, do realizacji których podchodził już nie raz i za każdym razem odbijał się od "niewidzialnej ściany" zmuszającej do rezygnacji z ich spełnienia.


Na tym warsztacie przyjrzymy się jak to się dzieje, że pewne rzeczy przychodzą nam łatwo, a inne, jeżeli w ogóle, to z wielkim trudem. Odkryjemy co możemy zrobić, by odnieść sukces w tym co nam do tej pory nie wychodziło, co sprzyja realizacji celów i jakie warunki muszą być spełnione, byśmy odnaleźli w sobie wytrwałość i dyscyplinę. Nie musimy używać siły i przymusu względem samych siebie dla naszego dobra.


Zastanowimy się nad relacją między realizacją celów i podążaniem za procesem - za tym, co chce się samo wydarzyć. Sprawdzimy też, jakie cele wolimy sobie stawiać, a jakich unikamy, jakie realizujemy lepiej od innych i jak nasze wybory określają to, kim jesteśmy.

 

 

Cena: 200zł po wpłacie 100zł  do 09.11.2009, po tym terminie 250 zł; studenci IPP odpowiednio - 170 i 200zł

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Superwizja: Joanna Dulińska i Michał Duda