thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Dlaczego choruję
DLACZEGO CHORUJĘ?”
Warsztat terapeutyczno-rozwojowy
30.09.2012;   02.10.2012;  04.10.2012,   07.10.2012,   – w formie mini-warsztatu w ramach
festiwalu POP-Kreacje.
24.11.2012;  19.01.2013;  16.03.2012
w siedzibie ośrodka: Warszawa, ul. Koszykowa 10/5
Nasze ciało, dusza i psychika są ze sobą połaczone w tajemniczy sposób.
Jeśli żyjemy w zgodzie z własnymi przekonaniami i potrzebami serca –
żyjemy w harmonii, nie trapią nas choroby, nie dopadają złe nastroje .
Ale jeśli ignorujemy podszepty duszy, albo potrzeby ciała –
zaczynają się dolegliwości
Na warsztacie będziemy przyglądać się naszym schorzeniom próbując zrozumieć, dlaczego się pojawiły, co możemy zrobić, żeby sobie pomóc.Spróbujemy spojrzeć na nasze choroby, jak na na posłańców z ważną informacją, wysłaną przez  nasze ciało,  które nie ma innej mozliwości kontaktu z nami, a które chce się z nami porozumieć. Będziemy szukać w chorobie Sprzymierzeńca, kogoś, kto może pomóc   wnieść  w nasze życie utracony blask, zapomniane marzenia, ważne emocje zamrożone w  bolącym kolanie, brzuchu, kręgosłupie.
Co chce Ci powiedzieć Twoja choroba?
Jaką ważną informację  ma dla Ciebie  Twój Sprzymierzeniec?
Prowadzi: Hanna Dunowska.
Cena: 100zł.
Zapisy: tel. 508 26 52 52,   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Superwizja: Michał Duda.
DLACZEGO CHORUJĘ?
 
 
   Nasze ciało, dusza i psychika są ze sobą połaczone w tajemniczy sposób. Jeśli żyjemy w zgodzie z własnymi przekonaniami i potrzebami serca – żyjemy w harmonii, nie trapią nas choroby, nie dopadają złe nastroje. Ale jeśli ignorujemy podszepty duszy, albo potrzeby ciała –  zaczynają się dolegliwości.
 
   Na warsztacie będziemy przyglądać się naszym schorzeniom próbując zrozumieć, dlaczego się pojawiły, co możemy zrobić, żeby sobie pomóc. Spróbujemy spojrzeć na nasze choroby, jak na na posłańców z ważną informacją, wysłaną przez  nasze ciało, które nie ma innej możliwości kontaktu z nami, a które chce się z nami porozumieć. Będziemy szukać w chorobie Sprzymierzeńca, kogoś, kto może pomóc   wnieść  w nasze życie utracony blask, zapomniane marzenia, ważne emocje zamrożone w bolącym kolanie, brzuchu, kręgosłupie.
 
   Co chce Ci powiedzieć Twoja choroba? Jaką ważną informację  ma dla Ciebie  Twój Sprzymierzeniec?
 
 
Prowadzi: Hanna Dunowska.
Zapisy: tel. 508 26 52 52,   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Superwizja: Michał Duda.