thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Mapa Skarbów Procesu Wtórnego.
data: 12 października, 8 wtorkowych spotkań wieczornych 3-godzinnych.
tytuł: Mapa Skarbów Procesu Wtórnego – edycja dla studentów psychologii procesu.
prowadzący/a:  Dariusz Jundziłł
opis: Wśród kanałów poprzez które płynie nasze doświadczenie, kanał wzrokowy jest kanałem najbardziej zajętym przez kulturę w której żyjemy. Jesteśmy w niej nieustannie atakowani bombardowani przypadkowymi treściami perswazyjnymi i symbolami tych treści, które z pożądanym przez nas kierunkiem rozwoju mogą nie mieć nic wspólnego. Zapraszam Cię  więc do stworzenia indywidualnego billboardu reklamowego ze skarbami Twojego procesu wtórnego, który pomoże Ci je zintegrować.
Zajęcia tej edycji  są przeznaczone dla studentów psychologii procesu, będą oparte głównie na ćwiczeniach w parach oraz pracy wewnętrznej. Znajdziemy rozwiązania własnych długotrwałych problemów, sprawdzimy co mamy do zrobienia we własnych obszarach rozwoju, czy to osobistych czy zawodowych (walka z krytykiem, polaryzacja życiowa, najtrudniejsze chwile naszego życia, problemy rozwojowe). Sprawdzimy czym dla nas jest pożądana zmiana czy efekt terapeutyczny, przyjrzymy się z jakiego miejsca czego pragnę, i głos której części jest najbardziej donośny w naszym życiu. Nauczymy się korzystać z gotowej już Mapy w domu, np. poprzez kontemplacje i pracę wewnętrzną. Zajęcia rozpoczną się jeżeli zbierze się grupa 6-8 osób, z tego powodu możliwe jest rozpoczęcie z następnym wtorkiem po 12 października.
miejsce:  Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii „Przemiany”  ul.Dobra 4/8, Warszawa Powiśle, www.przemiany.com.pl
cena:  320zł przy przedpłacie do tygodnia przed terminem pierwszych zajęć, po tym terminie 360zł.
kontakt:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Tel.605279927
superwizja:  Joanna Dulińska i Michał Duda
 
Od Listopada, 8 poniedziałkowych trzygodzinnych spotkań wieczornych.
 
_______Wśród kanałów poprzez które płynie nasze doświadczenie, kanał wzrokowy jest kanałem najbardziej zajętym przez kulturę w której żyjemy. Jesteśmy w niej nieustannie atakowani bombardowani przypadkowymi treściami perswazyjnymi i symbolami tych treści, które z pożądanym przez nas kierunkiem rozwoju mogą nie mieć nic wspólnego. Zapraszam Cię  więc do stworzenia indywidualnego billboardu reklamowego ze skarbami Twojego procesu wtórnego, który pomoże Ci je zintegrować.
 
_______Zajęcia tej edycji, będą oparte głównie na ćwiczeniach w parach oraz pracy wewnętrznej. Znajdziemy rozwiązania własnych długotrwałych problemów, sprawdzimy co mamy do zrobienia we własnych obszarach rozwoju, czy to osobistych czy zawodowych (walka z krytykiem, polaryzacja życiowa, najtrudniejsze chwile naszego życia, problemy rozwojowe). Sprawdzimy czym dla nas jest pożądana zmiana czy efekt terapeutyczny, przyjrzymy się z jakiego miejsca czego pragniemy, i głos której części jest najbardziej donośny w naszym życiu. Nauczymy się korzystać z gotowej już Mapy w domu, np. poprzez kontemplacje i pracę wewnętrzną.
 
_______Zajęcia rozpoczną się jeżeli zbierze się grupa 6-8 osób.
 
 Cena: 400zł przy przedpłacie do tygodnia przed terminem pierwszych zajęć, po tym terminie 450zł. Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Superwizja: Joanna Dulińska i Michał Duda.